Nagłówek strony

dzwoń do nas: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

+48 (75) 75 226 35
+48 (75) 76 453 35

O nas

Jesteśmy producentem profesjonalnej odzieży sportowej.

Jeżeli chcesz aby Twój strój sportowy był najwyższej jakości, uszyty z najlepszych materiałów i zaprojektowany przez profesjonalnych grafików - skontaktuj się z nami. Grono użytkowników naszych ubrań stanowi grupę szczególną, gdzie każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
 


 

Jeździmy na tak odmiennych rowerach, że nieraz poza obecnością dwóch kółek nic nie mają ze sobą wspólnego. Pokażcie więc innym swoją indywidualność - oddajemy wam do dyspozycji całą powierzchnię koszulki. Kto ma najciekawszą, najbardziej oryginalną, a może najdziwniejszą?

Może zaprojektujecie ją własnoręcznie albo też we współpracy z nami?

Wszystko jest możliwe! Oferta bez ograniczeń

Nasz oferta obejmuje wszystkie rodzaje ubrań, jakich używa się na rowerze oraz innych dyscyplinach- począwszy od koszulek z krótkim i długim rękawem, poprzez spodenki o dowolnej długości nogawek, po kurtki, kamizelki, czapki, nogawki, itp. Produkujemy także m.in ubiory dla rolkarzy, biegaczy, narciarzy biegowych i wiele innych dyscyplin. Ubieramy amatorów i zawodowców, z kadrą narodową w wielu dyscyplinach włącznie. Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii żadnej roli nie odgrywa użyta liczba kolorów i nie ma ona wpływu na cenę. Nie znamy też pojęcia zbyt małego zamówienia - jesteśmy w stanie wyprodukować nawet pojedynczą sztukę ubioru! Sami zajmujemy się projektowaniem, ale też możemy zrealizować zlecenie na podstawie tego, co nam przyślecie.
 

Wszystko jest możliwe!

 

Misja firmy: Dostarczamy na rynek stroje i gadżety sportowe na miarę oczekiwań klientów

Motto firmy: Dzięki naszym produktom, każdy klient poczuje radość i satysfakcję z uprawiania sportu