Nagłówek strony

dzwoń do nas: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

+48 (75) 75 226 35
+48 (75) 76 453 35

Wkładki

Wysokiej jakości wkładki testowane przez najlepszych zawodników. Szeroki wybór pozwala dobrać taką która spełni Wasze oczekiwania w zależnosci od intensywności wysiłku. Wszystkie posiadają miły w dotyku m ateriał z powłoką atybakteryjną. Jeśli jesteś zawodnikiem na najwyższym poziomie i oczekujesz od produktów najwyższej jakości polecamy wkładki TRS oraz GELPAD są to najbardziej zaawansowane wkładki jakie powstały i w testach wypadają wyśmienicie. Każda wkładka została przetestowana przez profesjonalnych zawodników i zostały sklasyfikowane pod względem komfortu użytkowania w każdych warunkach.Professional woman

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Jest to jedna z najbardziej innowacyjnych wkładek stworzonych dla kobiet. Konstrykcja wkładki jest przystosowana do anatomi kobiecego ciała. Przetestowana w profesjonalnych drużynach zawodowych. Aby zapewnić jak najlepszy komfort i ochrone przed wstrząsami wkładka składa się z kilku warstw o różnych grubościach i twardościach. Centralny kanał zapewnia mniejszy nacisk na obszarze krocza. Brak szwów sprawia że unikniemy obtarć podczas wykonywania ruchu a anatomiczny kształt sprawia że wkładka rewelacyjnie dopasowuje się do ciała. Perforowana struktura zapewnia bardzo dobrą oddychalność.

Pro shock

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Gelpad

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Gelpad - jest najlepszym wyrazem innowacji opracowanych specjalnie dla długich i cięzkich treningów, dzięki wysokiej gęstości i grubości oddychającej pianki. Zastosowany system shock absorbsion zapewnia najlepszy komfort przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała na wkładce. Konstrukcja wkładki jest tak zaprojektowana aby zapewnić jak najlepszy komfort i dopasowanie do ciała. Brak szwów na powierzchni aby uniknąć otarć i podrażnienia. Tkanina wierzchnia która jest w kontakcie z ciałem jest miękka i miła w dotyku łatwa w pielęgnacji i bardzo szybko schnie aby zapewnić najlepszą oddychalność ciała. Wkładka dla najbardziej wymagających zawodników

Stylish woman

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Kształt anatomiczny wkładki dopasowany do kobiecego ciała. Brak szwów sprawia że unikniemy obtarć podczas wykonywania ruchu. Wkładka gwarantuje maksymalny komfort nawet na długich dystansach. Materiał wierzchni z mikrofibry który jest miły w dotyku o wysokiej oddychalności oraz szybko schnie

Sat tornado gel

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Advanced 2

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Advanced 2 - jest wkładką dla zawodnika który potrzebuje wysokiej jakości odzież. Została przetestowana przez profesjonalne grupy zawodowe. Wkładka zapewnia komfort na długich dystansach. Aby zapewnić jak najlepszy komfort i ochrone przed wstrząsami wkładka składa się z kilku warstw o różnych grubościach i twardościach. Centralny kanał zapewnia mniejszy nacisk na obszarze krocza. Brak szwów sprawia że unikniemy obtarć podczas wykonywania ruchu a anatomiczny kształt sprawia że wkładka rewelacyjnie dopasowuje się do ciała.

Triathlon

Zaprojektowana i przetestowana przez najlepszych triatlonistów. Kształt, twardość i grubość są zredukowane dla tego rodzaju aktywności. Materiał użyty gwarantuje bardzo szybkie wysychanie, wysoką elastyczność i wysoką oddychalność dzięki unikalnej strukturze. Wkładka przystosowana dla długich i krótkich startów.

Professional TRS

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Professional TRS - jest wkładką dla zawodnika który potrzebuje wysokiej jakości odzież.
Została przetestowana przez profesjonalne grupy zawodowe. Wkładka zapewnia komfort na długich dystansach. Aby zapewnić jak najlepszy komfort i ochrone przed wstrząsami wkładka składa się z kilku warstw o różnych grubościach i twardościach. Centralny kanał zapewnia mniejszy nacisk na obszarze krocza. Brak szwów sprawia że unikniemy obtarć podczas wykonywania ruchu a anatomiczny kształt sprawia że wkładka rewelacyjnie dopasowuje się do ciała. Perforowana struktura zapewnia bardzo dobrą oddychalność.

Pro 5

Komfort:
Długie dystanse:
Absorpcja wstrząsów:

Jest to wkładka standardowa która przeznaczona jest dla ludzi aktywnie spędzających czas. Anatomiczny kształt z uformowanymi skrzydłami zapewnia idealne dopasowanie do ciała. Brak szwów sprawia że unikniemy obtarć podczas wykonywania ruchu. Tkanina wierzchnia która jest w kontakcie z ciałem jest miękka i miła w dotyku łatwa w pielęgnacji i bardzo szybko schnie aby zapewnić najlepszą oddychalność ciała.

Kid

Wkładka zaprojektowana specjalnie dla dzieci i jeszt bezszwowa. Materiał wierzchni z mikrofibry który jest miły w dotyku o wysokiej oddychalności oraz szybko schnie.