Nagłówek strony

dzwoń do nas: Pon - Pt: 8:00 - 16:00

+48 (75) 75 226 35
+48 (75) 76 453 35

Zamówienia indywidualne

zamówienia indywidualne

Nasze oferta obejmuje wszystkie rodzaje ubrań, jakich używa się na rowerze - począwszy od koszulek zkrótkim i długim rękawem, poprzez spodenki o dowolnej długości nogawek, po kurtki, kamizelki, czapki, nogawki, itp. Produkujemy także m.in ubiory dla rolkarzy, biegaczy, narciarzy biegowych i wiele innych dyscyplin. Ubieramy amatorów i zawodowców, z kadrą narodową w wielu dyscyplinach włącznie.

Dzięki użyciu najnowocześniejszych technologii żadnej roli nie odgrywa użyta liczba kolorów i nie ma ona wpływu na cenę. Sami zajmujemy się projektowaniem, ale też możemy zrealizować zlecenie na podstawie tego, co nam przyślecie.Grono użytkowników naszych ubrań stanowi grupę szczególną, gdzie każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Jeździmy na tak odmiennych rowerach, że nieraz poza obecnością dwóch kółek nic nie mają ze sobą wspólnego. Pokażcie więc innym swoją indywidualność - oddajemy wam do dyspozycji całą powierzchnię koszulki. Kto ma najciekawszą, najbardziej oryginalną, a może najdziwniejszą? Może zaprojektujecie ją własnoręcznie albo też we współpracy z nami?

Wszystko jest możliwe a oferta bez ograniczeń! 


Produkty

Miniamlna ilość zamówienia każdego produktu to 5szt. Proszę przejrzeć listę produktów które się znajdują na stronie, niemal wszystkie produkty umożliwiają naniesienie w pełni nadruków na odzież, zachęcamy Was aby odwiedzić nas osobiście wtedy będziemy mogli zaprezentować wszystkie najnowsze modele oraz materiały dodatki. Następnym etapem jest założenie swojego konta na naszej stronie gdzie wprowadzić Państwo musicie swoje dane kontaktowe, dane do faktury itp. jest to konieczne aby otrzymać ofertę cenową i aby paczka dotarła we właściwe miejsce. 


Klasyfikacja produktów pod względem potrzeb i budowy ciała

Produkty są sklasyfikowane pod względem budowy ciała tak aby każdy mógł znależć dla siebie produkt w którym będzie się czuł w nim komfortowo.

Basic -Forma luźniejsza w której każdy będzie się czuł komfortowo. Koszulka dedykowana dla mniej aktywnych i z nadwagą

Normal -Forma dopasowana dobrze przylegająca do ciała ale pozostawiając też trochę luzu przez co nie czujesz się w niej krępująco. Koszulka dedykowana dla aktywnych i sportowców.

Pro -Koszulka dla profesjonalistów. Forma mocno dopasowana do ciała przez co nie wybacza niedoskonałości rzeźby ciała stąd dedykowana jest dla osób atletycznej sylwetce. Produkty z tej kategorii noszą nazwę produktów motywujących.


Terminy realizacji

Prosimy o kontakt w celu ustaleniu terminu realizacji zamówienia. Zależy to od terminu w którym zlecenie jest składane w szczycie sezonu jest to okres ok miesiąca. Wszystko zależy jak sprawnie będą przebiegały prace nad

- projektem
- wybór asortymentu
- ustaleniu rozmiarówki

W przypadku ponawianiu zamówienia już realizowanego i bez nanoszenia zmian w projekcie wtedy zlecenie jest wykonywane znacznie szybciej ok 4tygodni.
Jeżeli są terminy nieprzekraczalne prosimy o planowanie i rezerwowanie terminów znacznie wcześniej wtedy w naszym planie produkcyjnym będzie rezerwacja mocy produkcyjnej specjalnie dla Państwa.

 

Rozmiarówka

Aby uniknąć jakichkolwiek błędów prosimy o skonsultowaniem się z nami w kwestii doboru rozmiarów.Prosimy o przesłanie wymiarów wszystkich osób aby zweryfikować wasz wybór Można u nas zamówić wzory aby samemu dobrać rozmiarówkę.

Wycena

Każde zamówienie jest wyceniane indywidualnie dlatego prosimy o kontakt mailowy marketing@questsport.pl bądź telefoniczny .Można również założyć swoje konto w naszym sklepie następnie wybrać produkty które was interesują wraz z ilościami i przesłać zamówienie. Pracownik działu sprzedaży skontaktuje się z Państwem.

 

Projekt graficzny

1-Projekt przygotować możecie we własnym zakresie -wszystkie potrzebne pliki do pobrania ponizej.

Pliki do pobrania 2013:
Szablony do przygotowania projektu PDF
Szablony do przygotowania projektu Ai
Szablony do przygotowania projektu EPS

Szablony do przygotowania projektu cdr 

2- Projekt mozemy przygotować przez naszych grafików według waszych sugestii dlatego wszelkie informacje co do kolorystyki układu logosówbędą cenne aby szybko projekt ukończyć. Jeżeli chodzi o opracowanie projektu to nasi projektanci są do Państwa dyspozycji . W celu opracowania projektu oczekujemy, że prześlecie Państwo loga z określeniem hierarchii ważności ( loga w formie wektorowej AI. CDR lub bitmapa )

3- Projekt mozecie wybrać z gotowych pakietów

duzo wariantów kolorystycznych i łatwość wyboru rozmieszczenia logosów sprawia ze znaczni przyspieszymy czas realizacji Waszych zleceń.

 

Materiały i Dodatki

Tutaj znajdziecie wszystkie informacje oraz zdjęcia materiałów storsowanych w produktach. Wybrać możecie materiały takie jakie wam będą odpowiadały najbardziej czy chcecie materiał standardowy czy materiał z górnej półki wszystko zależy od Was.

zamówienia indywiduale